Aantal personen en prijzen

AANTAL PERSONEN
Vanaf 12 personen

PRIJS
Wie is de Rat?!  €26,50 p.p.

ARRANGEMENT
Maak jullie beleving compleet door deze activiteit te combineren met een heerlijke lunch op het terras van MaMa’s.
Of ga voor een smakelijk diner in het schip, bestaande uit allerlei verschillende streetfoodgerechten.
Liever koffie en gebak, of gezellig borrelen? Ook dit is uiteraard mogelijk!

Laat ons een mooi arrangement voor jullie samenstellen.

GROTE GROEPEN
Bestaat jullie groep uit meer dan 40 personen, neem dan even contact met ons op zodat wij voor jullie een arrangement op maat kunnen samenstellen.

Informatie

Een spannend spel gebaseerd op het bekende televisieprogramma ‘Wie is de Mol?’. Een actief en humoristisch uitje voor diverse doelgroepen, waarbij je jouw teamgenoten op een heel andere manier leert kennen. Want… is iedereen wel te vertrouwen?

De door ons samengestelde teams hebben elk een eigen Rat in het midden. Alle teams gaan vervolgens op pad en proberen, met behulp van onze app, zoveel mogelijk geld binnen te halen. Ondertussen probeert de Rat dit te voorkomen, terwijl hij er alles aan doet om onder de radar te blijven.

Blijf scherp, want niemand is te vertrouwen… De Rat doet er alles aan om buiten beeld te blijven, terwijl anderen zich misschien juist verdacht gedragen om hun teamgenoten op het verkeerde been te zetten.

De activiteit ‘Wie is de Rat?’ duurt 2 tot 2,5 uur en wordt het meest geboekt als bedrijfsuitje, door vriendengroepen en families.

Deel deze activiteit met uw netwerk!

Ons bedrijfsuitje hebben we dit jaar bij Achterhoek Experience gepland. In goed overleg met Achterhoek Experience hebben we gekozen voor het Around the World dinerspel. Super leuk, leerzaam en lekker! Heel toepasselijk, zo net voor de vakantie.

Gerrit Thijssen, Business klant

Bij Achterhoek Experience hebben wij een hele gezellige vrijgezellendag gehad! We zijn met een borrel begonnen om vervolgens buiten Sex and the City te spelen. Om deze activiteit goed af te sluiten, hebben we gekozen voor een smaakvol drie-gangendiner. Kortom: geslaagd!

Lydia Bredebroek, Particuliere klant